Geen video's beschikbaar
Advies nodig? Bel 0313 - 82 09 92
17mm Gefineerd MDF voorzien van beukenfineer rosé qwartier biedt u de mogelijk om voor een vriendelijke prijs een perfect blank af te lakken product te maken. Het laat zich, net als standaard MDF erg goed bewerken met gebruikelijke machine- en handgereedschappen. Daarnaast geven deze platen een mooie uitstraling door het beuken edel houtfineer. Dit maakt de platen zeer geschikt voor de productie van bijvoorbeeld meubelen.
Afwerking | Onbehandeld |
---|---|
Gegrond/ongegrond | Ongegrond |
Toepassing | Binnentoepassing |
Dikte | 17mm |
Soort | Gefineerd MDF |
Maten | 244x122cm |
Geen video's beschikbaar
Bestellingen worden bij DeHoutgroothandel verzonden per vrachtwagen of bestelwagen. Dit is afhankelijk van de grootte van uw bestelling. Bestellingen worden bij DeHoutgroothandel met uiterste zorg geleverd. Zo wordt niet vochtbestendig materiaal netjes verpakt geleverd. Elke vrachtwagen heeft een meeneemheftruck bij zich zodat de bestelling makkelijk en snel gelost kan worden.
We kunnen het ons goed voorstellen dat u het materiaal eerst even wilt voelen en bekijken. Daarom kunt u bij DeHoutgroothandel een proefmonster aanvragen. Dit is een stukje van ongeveer 10x10cm in willekeurige dikte.
Heeft u een keuze kunnen maken en plaatst u de order? Dan ontvangt u het bedrag aan proefmonsters van ons retour!
Onze klanten beoordelen ons met een 9,5 op webwinkelkeur
De Houtgroothandel is de online nummer 1 in plaatmateriaal
Wij bezorgen uw bestelling Binnen 2 tot 5 werkdagen
Wij zijn bereikbaar van 08:00 tot 17:30 op werkdagen
Geen producten in je winkelwagen